אודישן


הגעתי  לכתובת המגדרת בזמן המוגדר. חבר שלי כבר היה שם.
-"בטוח שלא שיניתה את דעתך?"

-"אין לי ברירה" – עניתי לו בלי ביטחון בקול
-"טוב, אם משהו שם לא יהיה לטעמך, אל תראה את זה, כי אז תדפוק אותי" – הוא ענה לי -"כמו שאמרתי, היום יש לך אודישן. הם יסתכלו למה אתה מסוגל ומה אתה יודע. אף אחד לא ישלם לך על היום. הבנתה?"

-"בטח שהבנתי" – עניתי לו.
עלינו לקומה הנכונה והחבר שלי דפק בדלת. כאשר הדלת נפתחה ראיתי שם בחור בגילי שלבש רק תחתונים.
-"תכנסו מהר, מיכאל כבר מחכה לכם" – אמר הבחור
זאת הייתה דירה גדולה מחולקת להרבה חדרים עם שיפוץ איכותי. באחד החדרים ראיתי בחורה הרומה מדגמנת מול מצלמה. חבר שלי עצר מול חדר אחרון ודפק. נכנסנו אחרי ששמענו אישור משם. מיכאל היה גבר מבוגר, קירח.
-"אז אתה צחי?" – הוא שאל אותי, עניתי בחיוב.
-"אני מבין שהסבירו לך הכל ואם אתה כן אתה מסכים" – הוא אמר לי – "אז לא נבזבז את הזמן. ראיתה כבר את לילי. היא אולי צעירה, אבל די מנוסה כבר. תראה לה מה אתה יודע לעשות. סבבה?"
-"סבבה" – עניתי לו.
חזרנו לחדר עם הבחורה. לילי שכבה על המיטה עם רגליים פתוחות וזיינה את הכוס שלה עם דילדו ענק. המצלמה הייתה ממש מול הכוס הרטוב שלה. הצלם נתן לה רמזים איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. נעמדנו מאחורה והסתכלנו על זה. בינתיים לילי התחילה לעזור לעצמה עם יד שניה. היא הכניסה לתחת שלה שני אצבעות. די מהר אחרי זה היא היא התחילה להתפתל על המיטה ולגמור. רק אז היא הוציאה את הדילדו מהכוס.
-"נו, איך היה? טוב?" – היא חייכה והמבט שלה עצר עליי -"מי זה? חדש?"
-"כן, לילי" – ענה מיכאל – "מה, מוכנה לעשות לו מבחן נסיעה?"
-"שיתפשט, אני רוצה לראות אותו" – היא ענתה
הבנתי שהגיעה התור שלי לעבוד על הבחורה הזאת. רעדתי מבפנים מהתרגשות. בתנועה אחד הורדתי את המכנסיים שלי ביחד עם התחתונים ובלי משחק מקדים הכנסתי את הזין העומד שלי לתוך הפה שלה. היא בלי להגיד מילה התחילה למצוץ. הצלם התחיל לרוץ מסביב כדי למצוא כיוון הטוב יותר. אז זרקתי אותה על המטה, הרמתי את רגליה על הכתפיים והכנסתי שלוש אצבעות לתוך הכוס שלה. זיינתי אותה עם האצבעות וליקקתי את הדגדגן שלה. היא גנחה על כל החדר.
-"תכניס כבר" – לא היה לה כבר כוח להמתין
הוצאתי את האצבעות ונתתי לצלם לעשות קירוב של הכוס המפורק שלה. אז קירבתי זין לכוס שלה, שפשפתי אותו על השפתיים שלה ואז החדרתי בכל הכוח את הזין לתחת שלה. היא צרחה, ניסתה להשתחרר, אבל היא הייתה בשליטתי המלאה. התחלת להגביר את המהירות ודי מהר הרגשתי שהיא נהנית ומתחילה לעזור לי בתנועות חוזרות. עצרתי, הוצאתי את הזין ושוב פעם נתתי לצלם את התחת הפתוח שלה. הכנסתי אצבעות ומתחתי את החור עוד יותר. אז החזרתי את הזין לתוך הכוס שלה. זיינתי אותה בכל הכוח ובכל המהירות וכמה דקות אחרי זה מיליתי את החור שלה בזרע.
-"עכשיו תני לנו הופעה"
לילי ישר הבינה מה אני רוצה ממנה. היא התחילה ללחוץ על השרירים של הכוס וראינו איך זרע נוזל מהחור.
-"אתה חייה אמיתית" – אמרה לילי -"מזמן לא היה לי סקס כזה"
-"אני שמח שנהנית"
-"כאשר תתלבש, תכנס אלי" – אמר מיכאל ועזב את חדר הצילומים.
לילי הלכה למקלחת, צלם עזב איתה ביחד. אני הדלקתי סיגריה והתחלתי להתלבש.
-"אתה טוב! זיינתה אותה כמו שצריך" – אמר החבר שלי -"ראיתי שמיכאל אהב את זה, אז אתה בטוח תתקבל"
כאשר התלבשתי דפקתי לדלת של מיכאל. ברגע שנכנסתי ראיתי אותו יושב שם מאוד מרוצה
-"תכנסת" – הוא אמר לי -"כך מאה דולר. אנחנו לא משלמים בדרך כלל על אודישן, אבל אתה הייתה ממש טוב. לגבי הצילומים הבאים, אנחנו ניצור איתך קשר שבועה הבאה"