אורגיה עם אשתי

זה קרה במקרה, אני ואשתי בחיים לדיברנו על נושה של סקס קבוצתי, אני גם הייתי בטוח שהיא תסרב לרעיון. יום אחד חבר ותיק שלנו נכנס לבקר אותנו. היו איתו ביחד עוד שני בחורים. ראינו אותם בפעם הראשונה, אבל תמיד היינו שמחים לאורחים. התחלנו להתכונן למסיבה המאולתרת. הם הביאו איתם מלא אוכל ושתייה. אשתי מהר מאוד פתחה שולחן והתיישבנו לשתות. די מהר השתכרנו והתחלנו לרקוד, לא היה שום דבר מוזר בכל מה היה קורה מסביב.

בשלב כלשהו הרגשני שאני יותר מידי שיכור ורציתי לסיים הכל וללכת לישון. אמרתי את זה לאשתי, אבל היא רצתה להמשיך את החגיגה. אז החלטתי להפסיק לשתות והתחלתי לרקוד יותר, כדי לחזור לעצמי. בשלב אחד הלכתי לשטוף את הפנים שלי, הייתי בחדר אמבטיה אולי חמש דקות. כאשר חזרתי להפתעתי ראיתי תמונה מאוד משונה. אשתי רקדה בתוך מעגל שלהם והיא הייתה לבושה רק בלבני נשים. הם רקדו סביבה וכל אחד מהם כאלו בטעות היה נוגע בגוף שלה. החבר שלנו ראה אותי, חייך ונצמד אליה מאחורה. הוא תפס אותה משדיים וכל מה שהיא עשתה זה התחילה לחייך עם עיניים סגורות. זה הרגיש שהיא לא מבינה מה קורה. אז יד אחד שלו ירדה לתוך התחתונים שלה.

לא ידעתי איך להגיב על זה. לא יודעה למה, אבל פשוט אמדתי שם והסתכלתי עליהם. היא ניסתה לא להביט לי בעיניים. ידעתי ששתי רגשות נלחמות בתוכה כרגע: פחד ותשוקה. החבר שלנו לקח אותה ביחד והוביל לחדר שינה. החברים שלו הלכו איתם. זה הרגיש כאילו היא תחת כישוף. היא הלכה כאלו בערפל או חלום. אבל זה לא היה חלום. בדרך הם כבר נגעו בגוף שלה בלי להתבייש. כל מה שהיא הייתה עושה זה לחייך. אז הדלת לחדר נסגרה והתחילה המתנה לא מובן אבל של מה. ניסיתי להקשיב מה קורה שם כדי להבין האם היא צריכה עזרה, אבל לא שמעתי שום דבר מיוחד. עברו עשר דקות, 20 דקות, אז הדלת מפתחה והחבר שלנו יצאה משם.

-"יש לך קרם כלשהי?"

-"קרם? למה?"

-"למה? אתה לא מבין?" – הוא צחק.

במקום לענות לו, פשוט עמדתי והסתכלתי עליו, המחשבות שלי נעלמו.

"אנחנו מנסים לפתות לה את התחת. ניסנו כבר הכל, אבל שום דבר לא נכנס. יש לי זין הכי דק וגם הוא לא נכנס"

המילים שלו כאלו היו מעולם אחר.

"מה כבר הספקת לעשות?"

"זיינו אותה מספר פעמים, היא גומרת בלי הפסקה ודורשת עוד. עכשיו היא רוצה בתחת. מרימה אותה למלה ככה שקשה לסרב. אצבעות נכנסות בקלות, אבל עם הזין זה לא מצליח. זה מתחיל להיכנס ואז היא בוכה שזה כואב. בוא תיראה בעצמך.

הוא דיבר על זה כל כך רגיל כאילו זאת לא הייתה אשתה, אלה איזה נערת ליווי שהם הזמינו הביתה. הלכתי אחריו, על הדרך לקחתי קרם. היא הלך לפני, ערום עם זין שכבר לא עמד. הוא פתח את הדלת ומה שראיתי שם הוציא ממני את כל האלכוהול שעוד היה בתוכי.

אשתי עמדה על ארבע, עם תחת למלה ואחד הגברים נישק את החור שלה. אשתי הייתה עם הפנים לתך כרית. גבר שני שכב לידה והסתכלת על זה.

"איך? אוהב את מה שאתה רואה?" – הוא שאל אותי כאשר ראה אותנו נכנסים.

עמדתי שם ולא ידעתי מה לענות. הראשון שליקק את החור שלה, עצר הסתובב ושאל אותי.

"רוצה לנסות את הטעם שלה?"

הוא היה שואל אותי? את בעלה החוקי. עמדתי עוד מספר שניות ואז התקרבתי.

"תנסה, זה כיף, וגם ממש כיף בשבילה"

ראיתי איך החור שלה נסגר ונפתח. כל הכוס שלה היה רטוב. אז היא הסתובבה אלי. החיוך שלה ירד מהפנים והמבט שלה הפך להיות עבוד.

"מתוק שלי, אהובתי…תנסה…תנשק אותי שם..אני כל כך אוהבת את זה"

גברים התחילו לצחוק ואני באתי ונישקתי אותה שם ואז התחלתי ללקק את החור

"תנסה אתה, אולי שלך יכנס, תזיין אותה אז אולי גם אנחנו נצליח" – אמר מישהו מהגברים.

הורדתי את הבגדים שלי וישר הצמדתי את הזין העומד שלי אל החור שלה. הוא נכנס בקלות, לרגע חשבתי שהכנסתי לתוך הכוס שלה, אבל לא זה היה התחת שלה….. בבוקר התעוררנו רק שנינו. כל הבוקר היא ניסתה להחביא את העיניים שלה, דיבר על כל דבר אחר, כאלו שם דבר לא קרה אתמול, אבל ראיתי שהיא מאושרת.