אנחנו אוהבים לגוון את המשחקים אינטימיים שלנו בבחורה נשלטת

אנחנו אוהבים משחקי שליטה,שנינו דומיננטיים ואוהבים לצרף בחורה שלישית למשחקים שלנו. אנחנו גם מרוויחים טוב, זה כמובן אומר שאנחנו גם עובדים הרבה. לפני כמה חודשים קנינו בית חדש גדול. בית גדול אומר שיש הרבה עבודת בית והבנתי שאני לבד לא יצליח לתחזק את הבית. החלטנו עם בעלי למצוא עוזרת בית. מצאנו בחורה פיליפינית חמודה ,עובדת לא חוקית. כשראיתי אותה בלבוש של עוזרת בית יש הבנתי שאני רוצה לצרף אותה למשחקים שלנו.
לא רצינו כמובן להציע לה את זה ישירות,היא עבדה במאת טוב ולא רצינו להפחיד אותה. פיתחנו תוכנית שלמה כדי להגיע לזה. היינו משירים צעצועי מין שלנו ככה שהיא תירא אותם,דיברנו לידה על המשחקים שלנו. כמה פעמים גם שאלתי אותה מה דעתה על התחפושת הקינקית החדשה שלי.
ראינו שהיא לא נבהלת מהדברים האלה והחלטנו שהגיעה זמן לשלב שני.
חיבלנו באחד הדברים בבית ככה שברגע שהיא תנסה לנקות את זה,זה ישבר. נשארנו בבית לחקות וכמובן הכל קרה כמו שמתוכנן. כמובן שיחקנו את עצמינו עצבניים. ראיתי שהיא נבהלה והבנתי שזאת ההזדמנות:

-"מה לעשות איתך? לפטר אולי,מה אני צריכה עוזרת ביית ששוברת לי דברים" -אמרתי לה
-"לא רק לא זה, אני רוצה להישאר פה,זה לא בכוונה,אני עובדת טוב"

היא במאת עובדת טובה ולא רצינו לאבד אותה,אבל זה היה כבר מאוחר מידי כדי ללכת אחור והמשכתי את מה שתכננו.

-"תראי ,אני יודעת שאת עובדת טוב,אבל אני לא יכולה להשאיר דבר כזה בלי עונש. אם לא יהיה שום עונש זה יכול להיכנס אצליך להרגל ואנחנו לא רוצים את זה"

-"אני מבינה,אני מוכנה להכל"

התיישבתי על הספה ואמרתי לה להתקרב,היא התקרבה:

-"תשבי על הברכיים" -היא שוב פעם לא אמרה כלום ,התיישבה והמשיכה לחקות. הורדתי את העקבים שלי ודחפתי את הרגליים לפנים שלה. בלי שאני יגיד משהו היא התחילה לנשק וללקק את הרגליים שלי. הבנתי שהיא במאת תעשה הכל, נתתי לה כמה דקות לטפל ברגליים שלי. הסתכלתי על בעלי,הוא רק חייך "תמשיכי" זה מה שראיתי בעיניים שלו. תפסתי אותה בשעיר , הזזתי את התחתונים שלי לצד והצמדתי את הראש שלה לכוס שלי, היא התחילה ללקק. בעלי קם, התקרב אליה מאחורה והכניס את היד שלו מתחת לחצאית שלה.

-"היא כבר רטובה!" -הוא אמר לי.

הוא התחיל לזיין אותה עם אצבעות,היא התחילה לגנוח. חיקיתי כמה דקות ככה ואז הרמתי את הראש שלה
-"מה את רוצה שהוא יעשה?" -היא הבינה אותי נכון
-"אני רוצה שהוא יזיין אותי"

בעלי לא חיכה הרבה , זמן,ישר הוריד את המכנס שלו,הזין שלו כבר עמד. הוא הרים את החצאית שלה ונכנס לתוכה והתחיל לזוז. החזרתי את הראש שלה לכוס שלי שתמשיך ללקק. לבעלי לא לקח הרבה זמן,כנראה חוויה חדשה חרמנו אותו יתר מידי,הוא גמר לה על התחת. נתתי לה להמשיך ללקק לי עד שאני בעצמי לגמרתי גם.

ככה הכנסנו את העוזרת בית שלנו למשחקים שלנו. כמובן שגם התחלנו לשלם לה יותר.