ככה פעם ראשונה טעמתי פין

היום אני כבר בת 38 , נשואה עם אותו גבר שהיה הראשון שלי ,הוא לימד אותי את כל מה שאני יודעת הים על סקס. לא תמיד הייתי כזאת , אני ממשפחה מאוד מוסרית והחינוך שלי היה בהתאם. סקס רק אחרי חתונה, סקס לא יכול להיות מהנה, עושים סקס רק כדי להביא ילדים. במאת הייתי בטוחה שסקס לא יכול להיות מהנה. אנחנו לא היינו דתיים או משהו, פשוט חינוך מאוד שמרני. לכן למדתי בבית ספר רגיל, היו לי חברות עם דעות שונות. כמובן שבגיל צעיר זה לא במאת חשוב, לא מדברים על סקס. אבל ככל שהתבגרנו יותר ,ככה הנושאים האלה עלו יותר ויותר. כמובן שכולנו היינו בתולות וכל השיחות היו תאורטיות. גם זה נגמר, אחד החברות שלנו מצא לעצמה חבר והיה להם סקס. היא סיפרה שהיא ממש לא נהנתה מזה,היה לה כאב וזהו. זה גרם לי להיות עוד יותר בטוחה במה שההורים שלי הסבירו לי בזמנו.

עד שלא היכרתי אותו…..
כן, הכל התהפך באותו יום. זאת הייתה נסיעה רגילה מהתיכון הביתה. ישבתי שקועה בטלפון שלי ,הוא התיישב לידי.

-" היי, אני אורן ומה איתך?"

לא הסתכלתי עליו אפילו, עניתי מנימוס בלבד

-"ואני שירן"

הוא המשיך לדבר איתי, עניתי לו בלי להתעניין בכלל. באיזשהו שלב הפייסבוק שעמם אותי והרמתי את המבט שלי עליו. הלב שלי התחיל לפעום כמו מטורף. לא ראיתי בחור כזה יפה בחיים והוא דיבר איתי. המשכנו לדבר ,אבל הפעם כבר הייתי בתוך שיחה. הוא הציעה ללוות אותי עד הבית. ליד הבית התחלפנו מספרי טלפון ,הוא אמר שלום, נישק אותי בלחי והלך. אמדתי שם עוד איזה 10 דקות בלי כוח לזוז מהמקום. לא הרגשתי שום דבר דומה בחיים, גם לא התנגדתי לנשיקה, זה הרגיש נעים. אולי ההורים שלי לא צודקים?

כל השבוע דיברנו דרך הטלפון , התכתבנו. הגיעה סופ"ש הוא הזמין אותי לטייל. נפגשנו במרכז העיר, הוא הציע לאסוף אותי ,אבל לא רציתי שההורים שלי ידעו שיצאתי עם בן. התיישבנו בית קפה , ישבנו שם ואז החלטנו לטייל קצת. אנחנו גרים בעיר יחסית שקטה וקטנה. די מהר העברנו ממרכז לרחובות שקטים שלא היו לי אנשים. דיברנו על כל מיני דברים,אבל הייתה לי בראש רק מחשבה אחד. אני עדיין זכרתי את הנשיקה שלו ורציתי המשך. כמובן שלא היה סיכוי שאני יעשה את הצד הראשון.

התיישבנו על הספסל בפרק, לא היה שם אף אחד. הוא ישב ממש קרוב אלי, אכלתי אותו עם העיניים, הוא במאת היה מאוד יפה. אני לא ידעת עם זה מה שהוא תכנן או שהוא ראה משהו בעיניים שלי ,אבל הוא נישק אותי. נישק אותי במאת בשפתיים. זאת הייתה נשיקה ראשונה שלי ,לא ידעתי מה לעשות אבל זרמתי איתו. הרגשתי דברים חדשים קוראים עם הגוף שלי, ממש רציתי להמשיך, לכן כשהוא שם את היד שלו על ברך שלי לא התנגדתי. די מהר היד שלו עברה לדברים מאוד אינטימיים אחרים, נהייה לי חם מואד. הוא תפס את היד שלי ושם אותה בין המכנסיים שלו. הרגשתי את הפין שלו ביד. התחלתי ללטף אותו דרך המכנסיים. הוא הכניס את היד בתוך המכנסיים שלי, נגע בפות שלי. ברגע זה המוח שלי התחיל לפעול קצת,עצרתי אותו.

-"לא כאן ולא עכשיו" – היה לי קשה להגיד את זה.

הוא עצר וחייך

-"כמובן שאני לא יכריח אותך, אני יכול לחכות" – הוא עני לי -" אבל מה נעשה עם זה?"

המבט שלי נפל על היד שלי שעדיין ליטפה את הזין העומד שלו. הבנתי את כוונה שלו,הוא היה חרמן. חייכתי…דיברנו על זה עם חברות. הבנתי מה אני צריכה לעשות ואולי לפניי יומיים הייתי אומרת שרק המחשבה על זה גורמת לה להקיא ,היום אני רוצה לעשות את זה. פתחתי את הרוכסן שלו ,הוצאתי את הפין שלו. הוא היה גדול,או ככה זה היה ניראה בשבילי, ומאוד חם. פתחתי את הפה והלבשתי את עצמי עליו. לא ידעתי מה לעשות , ממש לא יצא לי טוב, כמה פעמים נגעתי עם השניים. אבל הוא היה סבלני כיוון אותי איך נעים לו ודי מהר הוא כבר חצי שכב על הספסל עם עניים סגורות.

הוא גמר לי לתוך הפה, ממש לא היה בכוונתי לבלוע את הזרע, אבל זה קרה. ולא היה לי מגעיל בכלל. הוא משך אותי למטה והתחיל לנשק. לא היה אכפת לו שהזרע שלו על השפתיים שלי עדיין. ישבנו עוד קצת דיברנו על דברים שונים,הוא ליווה אותי הביתה. יותר מאוחר ביחסים שלנו כבר היה סקס אמיתי, הוא היה מאוד עדין ונהניתי גם בפעם הראשונה. הבנתי שההורים שלי לא צודקים. עד היום אני זוכרת את המציצה הראשונה שלי ואני עדיין נהנית מאוד לקחת פין שלו לתוך הפה.