מנהל חרמן

סקס בעבודה. אני בטוחה שלכל בחורה היה או אולי יש עדיין סקס בעבודה. אולי חלק מנשים הוטרדו מינית על ידי מנהל שלהם. משהו כזה קורה גם אצלי, עם הבדל אחד. אני עושה סקס עם המנהל שלי, אבל לא בגלל אהבה או לחץ כלשהו, זה קרה בהסכמה הדדית. הוא רצה להוריד לחץ ואני עשיתי את זה בפעם הראשונה סתם להנאה ואז  זה התחיל לתת לי בונוסים מאוד טובים בעבודה. כמובן שאני לא חסרת תועלת בעבודה, מעריכים אותי מקצועית ויש הרבה בעיות שרק אני מסוגלת לפתור. 
אז ככה, המנהל שלי כבר לא ילד קטן, הוא בן 45, נשואי, אז יש לי אפשרות להפעיל עליו לחץ. פעם, או לפעמים פעמיים, בשבוע הוא מזמין אותי למשרד שלו לשיחה "חשובה". בדרך כלל שיחות כאלה נגמרות בסקס על השולחן או על הספה שיש לו במשרד. 
אתמול הוא הזמין אותי לשיחה. ברגע שנכנסתי למשרד, הוא ישר נעל את הדלת. כאשר אני הולכת לשיחותה כאלה אני תמיד מורידה את התחתונים שלי לפני, לפעמים הוא אוהב לאכול את הכוס שלי. הוא התחיל להתנשק איתי ואחרי זה, כמו שהוא אוהב, ירדתי למטה והוצאתי את הזין שלו. הוא לא היה גדול במיוחד ומאוד רזה. מצצתי את הזין שלו קצת, עד שהייתה לו זקפה מלאה. התחלתי לבלועה אותו עד הביצים, בלל שהוא היה רזה הכנסתי אותו בקלות רבה לתוך הגרון. מצצתי הרבה, אבל הוא לא גמר. זה עייף אותי. התיישבתי על השולחן הרמתי את החצאית והוא התחיל ללקק את הכוס שלי ולאונן את הזין. זה היה מחרמן. אחרי זה הוא קיפל אותי על השולחן והתחיל לזיין אותי. כמה דקות אחרי זה הוא גמר על הרגליים שלי. כמובן שהוא ממש לא מוכן לגמור לתוכי ואני ממש לא מתנגדת להחלתה הזאת שלו. 
היום הוא שוב פעם הזמין אותי, מעניין מה קרה, יומיים ברצף. נכנסת, הוא יושב בכיסא מאחורי השולחן שלו. התקרבתי אליו וראיתי שהוא כבר בלי מכנסיים ועושה ביד. הוא קם, חיבק אותי ואומר לי שהוא מתגעגע לפה שלי. כאילו אני נערת ליווי פרטית שלי. טוב, זה לא רחוק מהאמת. קיצור, הוא השכיב אותי על השולחן וזיין אותי בתוך הפה. כבר פעמיים השבוע הוא זיין אותי בתוך הפה. זה כבר היה מעצבן.
לפני שיצאתי החלטתי להגיד לו שאני עובדת הרבה וטוב והגיעה הזמן לבונוס נחמד. בלי להגיד מילה הוא הוציא כסף, ספר כמה אלפים ונתן לי. הייתי בשוק, באמת כמו אחת מנערות ליווי. זיין ושילם. היחס הזה הרג אותי, אני חייבת להפסיק את זה ובקרוב…..