שכנה

לא מזמן אני וחבר שלי עברנו לדירה חדשה, שם התחברנו עם השכנה שלנו. בחורה צעירה בשם ג'יני, היא הייתה בחורה מאוד יפה עם גוף סקסי ועיניים מלאות תשוקה. בחיים לא הייתי מנחשת מה הבחורה הזאת מעדיפה בחיי הסקס שלה. גיליתי את זה יום אחד כאשר נכנסתי למכולת לקנות כל מיני שטויות. שם פגשתי את ג'יני והתחלנו לדבר. השיחה שלנו גלשה לנושא של חיים אינטימיים. אז היא שאלה אותי אם מתישהו ניסיתי סקס עם בחורה. צחקתי ועניתי שבחיים לא היה לי ניסיון כזה. ג'יני לא הבינה למה אני צוחקת ושאלה אותי:

-"רוצה לנסות איתי? יכול להיות שתאהני מזה"

הצעה שלה הפתיעה אותי וגרמה לי להתרגש.

-"איתך?…יכול להיות…" – אמרתי לה -" אבל אני לא בטוחה"

ג'ני לא נתנה לי לסיים:

-"את אוהבת כאשר גבר מלקק אותך שם?"

עניתי בחיוב

-"תתארי לעצמך אותו דבר, אבל ממישהי מקצועית" – היא חייכה לי

קפאתי לשני, אז לקחתי כמה שיותר אוויר וארתי

-"אז תראי לי"

נכנסנו לדירה שלי, היא משכה אותי אליה ונישקה את הצוואר.הרגשתי זרמים בגוף שלי. התחלת להתנשק וכל נשיקה הבאה הייתה יותר חמה מהקודמת. אז הרגשתי את היד שלה מתחת לחולצה. ג'ני מצא את השדיים שלי ופתחה את החזייה. בזמן שהיא ליטפה את הפטמות שלי הבנתי שאין לי שום סיכוי להתנגד לה. אני לא רוצה להגיד שאני לא נהנית מסקס עם החבר שלי, זה פשוט הייתה הרגשה אחרת לגמרי.

-"נתפשט?" – היא לחשה לי לאוזן – "ככה שנרגיש אחת את השניה טוב יותר"

התפשטתי מהר והסתכלתי על ג'ני, הגוף שלה היה מדהים, שדיים גדולים ועומדים וחוסר שיער מוחלט בין הרגליים. זה היה נדמה שגם היא נהנית מהגוף שלי.

"איזה שדיים מגניבים" – אמרה – "אני יכולה…."

אז היא התחילה לנשק וללקק אותם. הפטמות שלי היו קשות כמו אבן והתחלתי להרגיש חום בין הרגליים. היא ידע על זה, היא נישקה אותי יותר ויותר למטה ואז הראש שלה הגיעה אל הבטן שלי. הלשון שלה התחיל לשחק בין הרגליים שלי. פתחתי אותם כמה שיותר רחב כדי שלג'ני היה יותר נוח. באותו הרגע הרגשתי שהיא יכולה לעשות איתי מה שבא לה, היא ממש לא שיקרה לי לגבי המקצועיות שלה.

הגיעה הרגע שכבר לא יכולתי להחזיק מעמד, דחפתי את הפנים שלה ממני. ירדתי למטה והתחלתי לעשות לה אותו הדבר, רציתי שהיא תרגיש אותו הדבר.

היום אנחנו מארגנים מפגשים אינטימים מידי פעם, לפעמים רק שתינו ולפעמים בשלישיה עם החבר שלי.